Dezinfekčné prostriedky a pisoáre bez vody: tak vyzerajú moderné toalety pre verejnosť

wc tabula

Prevádzkovanie toaliet v rámci kaviarne, reštaurácie alebo iného podniku nie je vôbec jednoduchou záležitosťou. V súvislosti so sprísnenými hygienickými opatreniami sa navyše situácia stále viac komplikuje. S modernými technológiami sa našťastie dá všetko veľmi efektne zvládnuť. Zistite, ako môžu byť vaše toalety modernejšie a zároveň finančne úsporné.

Hrozba súvisiaca so šírením koronavírusu dostala do podnikov dezinfekčné prostriedky a prevádzkovatelia sa zároveň museli prispôsobiť rôznym opatreniam. V časoch, kedy mnohé podniky zažívajú útlm, je vhodná doba na rôzne vylepšenia, ktoré vás ľahko posunú pred vašu konkurenciu. Vďaka moderným zariadeniam na dezinfekciu a výbavu toaliet bude servis pre vašich zákazníkov ešte lepší a pre vás. A zároveň aj menej nákladný.

Bezdotykové dávkovače mydla a dezinfekcie

davkovac dezinfekcie na toalety
Dávkovač dezinfekcie S3 na WC toaletné dosky

Prvým krokom, ako nielen vyhovieť novým nariadeniam, ale aj zabezpečiť pre návštevníkov vášho podniku hygienu, sú bezdotykové dávkovače mydla a dezinfekcie. Stačí sa k nim iba priblížiť rukami a dávkovač automaticky zareaguje. Ak sa minie náplň, jej výmena je otázkou iba niekoľkých sekúnd. Toto riešenie vaši zákazníci určite ocenia, a to nielen na toaletách, ale v prípade dávkovača dezinfekcie, aj pri vstupe do priestorov podniku.

Moderný pisoár bez vody pre pánske toalety

V modernizácii môžete zájsť ešte ďalej. Cenovo dostupným riešením sú najmodernejšie bezvodné pisoáre, ktoré sú nielen veľmi ekologické, ale aj bez akéhokoľvek zápachu. Pisoár bez vody je možné veľmi ľahko očistiť a opäť vám to nezaberie viac ako 15 sekúnd. Jediným prevádzkovým nákladom je potom pre vás už iba výmena špeciálneho ventilu, ktorú je potrebné vykonať približne raz za pol roka.

bezvodny pisoar
Bezvodný pisoár ECOSTEP P8

Výhody pisoára bez vody ocenia aj vaši zákazníci, neobťažujú totiž zápachom, nedržia sa v nich baktérie a sú zárukou 100% hygienickej prevádzky.

Nájdite si počas tohto neľahkého obdobia čas na zveľadenie vašej prevádzky. A keď sa všetko opäť naplno rozbehne, budete pripravený ponúka ešte lepší servis ako doteraz. Nechajte si od nás vysvetliť, ako môžete s produktami Ecostep vylepšiť vašu prevádzku a ušetriť na nákladoch súvisiacich so zabezpečovaním hygieny.


Zdroj: https://eshop.ecostep.sk/, https://freepik.com/

You Might Also Like