Toužíte po jednoduchém ovládání? Nízkonapěťové frekvenční měniče Kelheim si vás získají

nizkonapatove frekvencne menice

Snadné použití a široké možnosti uplatnění. Tak bychom ve zkratce mohli charakterizovat nízkonapěťové frekvenční měniče, které jsou perfektním doplňkem ke třífázovým průmyslovým elektromotorem. Efektivní regulace otáček elektromotoru a energetická úspora jsou hlavními výhodami využití tohoto typu frekvenčních měničů. Jejich velkou devizou je nejen přizpůsobitelnost konkrétní aplikaci, ale i jejich velmi jednoduché a intuitivní ovládání.

Frekvenční měniče VYBO Electric pro nízké napětí

nízkonapěťové frekvenční měniče
Frekvenční měnič 0,4kW STANDARD A550 PLUS – 230V

Průmyslové elektronické zařízení nemusí vždy působit uživatelsky přívětivě a osvojení si jejich ovládání vyžaduje nejednou i několik dní studia.

Vývojáři nízkonapěťových frekvenčních měničů však na to šli jinak, a to s filozofií, že tato zařízení využijete tehdy, pokud je bude možné jednoduše ovládat. Díky propracovanému a zároveň intuitivnímu ovládání rychle najdete každou funkci frekvenčního měniče. Nevyžaduje si navíc žádnou složitou montáž a prakticky ihned po zapojení jej můžete začít používat.

Uplatnění spíše v jednodušších aplikacích si nacházejí zejména nízkonapěťové frekvenční měniče Standard, především univerzální model E550. Nízkonapěťové frekvenční měniče této série jsou vyráběny s různými technickými specifikacemi tak, abyste si mohli vybrat to nejvhodnější řešení pro vaše potřeby.

Jak jsme již naznačili v úvodu, nízkonapěťové frekvenční měniče Kelheim mají velmi jednoduché ovládání, které bylo důkladně přepracováno tak, aby si s ním poradil opravdu každý. Základním prvkem ovládacího panelu je displej, který zobrazuje všechny důležité údaje. Přehledně zpracované tlačítka jsou doplněny o potenciometr, kterým můžete plynule snižovat a zvyšovat provozní frekvenci. Po správném zapojení je tak nastavení a zahájení využívání frekvenčního měniče otázkou jen několika minut.


Obraťte se na náš odborný tým a poznejte všechny výhody nízkonapěťových frekvenčních měničů. Spolehnout se můžete i na rychlé dodání a poradenství, díky kterému budete váš nový frekvenční měnič využívat opravdu naplno.

You Might Also Like