Priemyselné garážové brány vám priníša firma BANEKO

priemyselne garazove brany

Každé podnikanie je individuálna cesta jednotlivých členov tímu, v ktorom majú participanti dokonale rozdelené svoje úlohy podľa ich preferencií, profesionálnych skúseností a poznatkov. Každý jeden kúsok v podnikateľskom puzzle je nenahraditeľnou súčasťou celku, ktorý v ňom nesmie chýbať. Vybudovať akýkoľvek typ podnikania si vyžaduje množstvo odhodlania, odvahy a často aj ochoty ponoriť sa do neprebádaných vôd. V našej spoločnosti vieme, že každý detail je dôležitý a preto sa vždy zameriavame na kvalitnú ponuku výrobkov a služieb, ktoré následne slúžia našim zákazníkom v ich vlastnom podnikaní.

Sekcionálne garážové brány BANEKO

V našej aktuálnej ponuke nájdu záujemcovia kvalitné priemyselné garážové brány Baneko, ktoré sú štandardne vyrábané z panelov s hrúbkou 42 cm. Vďaka tejto úprave zabezpečujú sekcionálne brány vysoké tepelno-izolačné vlastnosti a dostatočnú tuhosť panelu. Samotné prevedenie garážovej brány je dostupné už od prekladu 300 mm, pri tomto modeli je však potrebné použiť vlečný pohon. Sekcionálne garážové brány sa môžu dvíhať šikmo, vertikálne alebo zvýšeným zdvihom. V prípade záujmu sú brány k dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach tak, aby čo najlepšie ladili s korporátnymi farbami vášho podnikania.

sekcionalne garazove brany
Prevedenie sekcionálnych garážových brán Zdroj: baneko.sk

Rolovacie garážové brány BANEKO

rolovacia garazova brana
Rolovacia priemyselná garážová brána
Zdroj: baneko.sk

Rolovacie garážové brány sú ideálnym riešením pre prevádzky s nedostatkom priestoru. Najčastejšie si nájdu svoje uplatnenie v rôznych priemyselných objektoch, skladoch, výkladových skriniach a dobre slúžia aj ako zabezpečenie obchodných priestorov. Medzi nesporné výhody rolovacích garážových brán patrí najmä skutočnosť, že ich možno montovať do otvoru aj pod otvor, pričom nie je potrebná inštalácia žiadneho ťažného zariadenia. Aj vďaka uvedeným atribútom sú rolovacie garážové brány cenovo dostupnejšie v porovnaní s inými bránovými riešeniami. Rolovacie garážové brány majú dlhú životnosť a všeobecne patria medzi vysoko spoľahlivé systémy. Ich univerzálnosť sa v neposlednom rade prejavuje aj v tom, že ich možno namontovať aj na už existujúce budovy alebo miestnosti.

Dvojkrídlové priemyselné brány BANEKO

Diverzita podnikateľských činností a prístupov sa v praxi odráža v celej škále záležitostí týkajúcich sa konkrétneho podnikania. Nie je tak ničím výnimočným situácia, kedy pre vašu budovu nie je vhodná sekcionálna ani rolovacia garážová brána. V takomto prípade možno v niektorých prípadoch zvoliť dvojkrídlovú garážovú bránu.

dvojkridlova priemyselna brana

Spoločnosť BANEKO je dlhoročným dodávateľom kvalitných dvojkrídlových brán vyrobených z oceľovej zárubne, pričom krídla brány sú vyplnené panelom s hrúbkou 40 mm. Dvojkrídlové priemyselné brány sa vyrábajú s individuálnym výmerom a ručnou obsluhou. Záujemcovia si môžu vyberať z viacerých prevedení s rôznym umiestnením panelu. K dispozícii majú aj niekoľko farebných kombinácií (zlatý dub, winchester, tmavý dub, mahagón a ďalšie).


Spoločnosť BANEKO je priekopníkom európskeho štandardu automatických brán. Vždy sa snažíme prinášať riešenia, ktoré spĺňajú požadované kritériá a individuálne požiadavky každého zákazníka. V rámci jednotlivých projektov ponúkame poradenstvo založené na dlhoročných profesionálnych skúsenostiach a stavebnú pripravenosť. Spoločne vždy nájdeme riešenia ušité na mieru každému zákazníkov a poradíme si s každým otvorom. Výber farebného odtieňa podľa vašich vlastných preferencií u nás nie je spoplatnený.

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na spoluprácu s vami!


Zdroj: https://baneko.sk/

You Might Also Like