Elektroprevodovky radu HG a šnekové prevodovky na široké priemyselné využitie

elektro prevodovky

Rastúce nároky predstavujú výzvy pre všetky odvetvia priemyslu. Stúpajú nároky na výkonnosť, efektivitu a zároveň sa od modernej techniky očakáva vysoká spoľahlivosť a presnosť. S týmito požiadavkami sa môžete vyrovnať dôslednou prípravou pohonov a mechanizovaných procesov. Na zvýšené nároky sú pripravené aj priemyselné elektroprevodovky radu HG a šnekové prevodovky. Zistite, aké kľúčové výhody prinášajú a prečo sa vám táto investícia oplatí.

Priemyselné elektroprevodovky HG

Uvedomujeme si, že v prípade výberu novej elektroprevodovky nie je priestor na žiadne kompromisy. Zapojenie elektroprevodovky do pohonnej sústavy má prinášať vyššiu efektivitu popri zachovaní nízkej hlučnosti a jednoduchej údržby. S elektroprevodovkami radu HG chybu určite neurobíte, a to hneď z niekoľkých dôvodov.

elektroprevodovka
Čelná elektroprevodovka HG

Elektroprevodovky radu HG sú vyrábané v 7 rôznych veľkostných vyhotoveniach podľa veľkosti, výkonu a krútiaceho momentu, s ktorým sú schopné pracovať. Už na prvý pohľad vás presvedčia svojím robustným spracovaním, konštrukciou zo zliatiny hliníka a železa a presne vyhotovenými komponentami. K dispozícii je čelné aj kužeľočelné vyhotovenie. Zároveň treba dodať, že k dispozícii je celý rad modulov, ktorými je možné elektroprevodovku prispôsobiť presne tak, ako potrebujete.

Napokon, o využiteľnosti elektroprevodoviek radu HG svedčí aj fakt, že si svoje uplatnenie nachádzajú v prípade podávačov, dopravníkových systémov, navijakov a zariadení so zložitou konštrukciou.

Frekvencny menič 400V
Frekvencne menice na cerpadlo IP65
Elektromotor 750 ot
Elektroprevodovky
Jednofázový elektromotor 230V

Šnekové prevodovky

Šnekové prevodovky sú perfektným príkladom univerzálnych priemyselných

snekova prevodovka
Šneková elektroprevodovka

zariadení za dostupnú cenu. Práve cena a konštrukčná jednoduchosť kombinovaná s vysokou spoľahlivosťou je dôvodom, pre ktorý je snekova prevodovka tak často využívaná. Najmenšie modely šnekových prevodoviek sú dostupné už v cenových hladinách niekoľko desiatok eur, čím sa hodia aj pre menšie prevádzky s obmedzeným rozpočtom.

Vďaka tomu, ako šnekové prevodovky fungujú, sú vhodné na použitie v prípade priemyselných dopravníkov, výrobných liniek, prípadne miešačkách.

Elektromotor
Elektromotor 3000 ot
Frekvenčné meniče 400V

prevodovky vyboVyberte si u nás tú správnu elektroprevodovku pre vašu priemyselnú prevádzku a spoľahnite nielen na odborný prístup, ale aj e x p r e s n é dodanie.

You Might Also Like