Elektromotory radu AL ponúkajú bezkonkurenčný pomer ceny a výkonu

elektromotory cennik

Pri rozhodovaní o kúpe nového elektromotora je dôležitým parametrom nielen výkon a celkové vlastnosti, ale aj cena. Elektromotor za výhodnú cenu ale nemusí byť nutne vecou kompromisov. Presvedčia vás o tom elektromotory VYBO Electric radu AL s hliníkovou kostrou, ktoré ponúkajú bezkonkurenčný pomer ceny a výkonu.

Pri výbere elektromotora nie je dôležitý iba cenník

Ak si vyberáte nový elektromotor, zrejme ste už prešli nejeden cenník a katalóg. Pri výbere nového elektromotora ale určite neodporúčame riadiť sa len podľa ceny. Dôvod je jednoduchý, cenník elektromotorov síce obsahuje množstvo údajov, podľa ktorých sa môžete rozhodnúť, no vždy je potrebné prihliadať na konkrétne špecifiká vašej prevádzky, resp. predpokladaného použitia. Cenník navyše nie vždy ponúka odpovede ohľadom servisných nákladov a následnej údržby.

 

Vráťme sa však k úvodu a vysvetlime, prečo majú elektromotory VYBO Electric radu AL tak vyvážené vlastnosti. Tieto trojfázové asynchrónne elektromotory sa vyznačujú kvalitne spracovanou hliníkovou kostrou, vďaka ktorej sú nielen odolné, ale aj relatívne ľahké. Vďaka svojej nízkej hmotnosti sú perfektnou voľbou na pohon ventilátorov, čerpadiel či kompresorov. Vo všeobecnosti sú využívané najmä vo výrobných prevádzkach.

VYBO Electric AL – cenník vás milo prekvapí

Elektromotory radu AL ponúkajú viacero nadštandardných prvkov, ako sú napríklad zosilnené ložiská, oceľový kryt ventilátora, či prvky zvyšujúce krytie na úroveň IP55. Vďaka modularite môže byť navyše elektromotor presne prispôsobený vašim potrebám. Tieto motory sú vyrábané v normalizovaných veľkostiach s prispôsobiteľnými pätkami a prírubami. Sú tak vhodné na pripojenie k prevodovkám a potenciál tohto elektromotora môžete ďalej rozšíriť frekvenčným meničom.

Ak nahliadnete do elektromotory cennik radu AL, svojou cenou vás zrejme príjemne prekvapia. Napriek priaznivej cene ale v prípade týchto elektromotorov nemusíte robiť žiadne kompromisy. Vyznačujú sa spoľahlivou prevádzkou, vysokou odolnosťou a jednoduchou údržbou.

You Might Also Like