Třífázové indukční elektromotory: všestranné řešení pohonů

elektromotor

Třífázové indukční elektromotory, nazývané také asynchronní, jsou elektromotory vybavené statorem, ve kterém se indukuje napětí. Vzhledem k kombinaci vlastností, které indukční elektromotory nabízejí, jde o velmi časté řešení pohonu v průmyslu. Představíme vám elektromotory tohoto typu ze série MS, které se vyznačují výkonem 3 kW a 4 kW a mimo jiné perfektně zvládají i maximální zatížení.

Třífázový indukční elektromotor je nejpoužívanějším typem elektromotoru v elektromotorprůmyslu. Mezi jeho základní výhody patří především dostupná cena, široké možnosti regulace a relativně jednoduchá konstrukce, díky které si tyto elektromotory nevyžadují speciální údržbu.

Tyto elektromotory využívají k vyvolání pohybu rotoru vlastnosti 3-fázové soustavy. Dostupné jsou s různými výkony, přičemž my se nyní zaměříme na níže výkonnostní spektrum 3 kW a 4 kW.

Elektromotor řady MS s výkonem 3 kW

Hledáte elektromotor s výkonem 3 kW, který splní vaše nejpřísnější kritéria. Elektromotor 3kW řady MS od výbo Electric se v rámci své výkonnostní třídy vyznačuje různými nadstandardními prvky. Počítat s můžete se zesílenými ložisky, zpevněnou rotorovou klecí a zesílenými kryty. Výhodou je i vakuově impregnované vinutí.

elektromotoryTento elektromotor je vhodný především pro menší a jednodušší aplikace. Přesto ale bez problémů zvládne i velké zatížení.

Elektromotory řady MS s výkonem 4 kW

V případě 4 kW elektromotorů si můžete vybrat mezi 2-pólovým a 4-pólovým variantou. Nechybí jim nadstandardní prvky, které tímto elektromotorem zajišťují velkou odolnost a mimořádnou pevnost. Příkladů, v čem jsou elektromotory 4kW tak kvalitní, je hned několik. V zesílených ložiskách je použito odolné mazivo a zároveň se tento elektromotor 4kW, může pochlubit zesílenými ložiskovými štíty. Výhodou je nepochybně i ocelový kryt ventilátoru.

Obecně platí, že při všech elektromotorech řady MS byly použity kvalitní a odolné materiály, které jsou zpracovány s maximální přesností. Při výběru nového elektromotoru nemusíte dělat žádné kompromisy a motory z této série jsou toho jasným důkazem.prevodovky vybo


Pokud nevíte rozhodnout, který typ elektromotoru je pro vás ten správný, klikněte na https://elektromotory-vybo.cz/.

Nájtete nás aj na týchto odkazoch

http://forums.qrecall.com/user/edit/82536.page
http://www.cruzroja.es/creforumvolint_en/user/editDone/88230.page

You Might Also Like