Podľa akých parametrov sa môžete orientovať v cenníku elektromotorov?

Ak stojíte pred výberom elektromotora, cenník bude bezpochyby jedným z prvých materiálov, podľa ktorého sa budete orientovať. Pripravili sme pre vás krátky prehľad parametrov, ktoré vám pri orientácii v cenníku pomôžu. Pri výbere elektromotora totiž zďaleka nerozhoduje iba cena.

cennik elektromotoryElektromotory cenník obsahuje nielen ceny, ale dopodrobna v ňom nájdete popísané aj parametre jednotlivých zariadení. Čo je potrebné si všímať? V prvom rade je to najmä výkon, krútiaci moment, presné rozmery, ako aj umiestnenie hriadeľa či pätiek elektromotora. V cenníku si všímajte ale aj hodnoty účinnosti, normy a potvrdenia o certifikácii. Najnižšia cena elektromotora pritom neznamená vždy, že ide pre vás aj o tú najlepšiu voľbu. Ak zainvestujete do kvalitného elektromotora s vysokou účinnosťou, v dlhodobom časovom horizonte ušetríte na energiách.

Hľadáte elektromotory? Toto by v cenníku nemalo chýbať

elektromotory cennikElektromotory v cenníku by mali byť popísané do najmenších detailov, aby ste boli schopní urobiť skutočne kvalifikované rozhodnutie. Nevyhnutnou súčasťou cenníka by mal byť aj zoznam doplnkovej výbavy, podľa ktorej si budete môcť ľahko vypočítať, koľko vás bude stáť nový elektromotor aj s požadovanými úpravami a presne v takom vyhotovení, aké potrebujete.

V našom online cenníku nájdete elektromotory prehľadne roztriedené do 6 základných kategórií, vrátane jednofázových elektromotorov a najčastejšie využívaných trojfázových elektromotorov. Nechýbajú v ňom ale ani elektromotory na špeciálne použitie či elektromotory na vysoké napätie. Po základnej selekcii odporúčame orientovať sa podľa počtu otáčok, ktorý je bezpochyby veľmi dôležitým parametrom pri výbere.


Rozlúštiť všetky parametre v cenníku elektromotorov ale nemusí byť z laického pohľadu práve jednoduché. Pokojne sa obráťte na náš tím odborníkov v Kelheim a my vám s výberom radi pomôžeme. Spoločne nájdeme pre vás to najlepšie a cenovo najvýhodnejšie riešenie.

kelheim

You Might Also Like