Ťažko dostupné okná, aj s tým vám pomôžeme

myti oken praha

Máme skúsenosti s firmou A SERVIS LIPKA,Praha. Umýva nám aj ostatným predajniam Promod v Prahe výklady už dlhú dobu. Určite je to už  niekoľko rokov, a sme spokojní.  Inak to, že umýva vraj všetky naše predajne, asi tiež o niečom svedčí.Nemôžem povedať, kedy sa naša spolupráca presne začala, lebo som tu už niekoľká vedúca. Pána, čo k nám chodí umývať výklady, poznám už z inej predajne v našom obchodnom centre.

Za tie roky máme zavedený systém spolupráce

Servis umývania, ako tomu ich firma hovorí, máme nastavený na jedenkrát mesačne. Výkladné skrine sa umývajú zvonka a aj zvnútra. Nič viac u nás už k umývaniu  nie je. Bohužiaľ vnútorná strana sa nedá vždy umývať pravidelne mesačne, pretože niekdy v nej máme mnoho figurín a na zemi ozdoby. Ale keď to ide, sme radi, pokým sú nám umyté aj tie vnútrné výklady. Práší sa tu teda dosť. Pravidlo tu máme ale také, že vnútornú stranu výkladu je treba umyť do otváracej doby (tj. do 9:00 hod. v pracovné dny a sobotu, do 10:00 hod. v nedeľu).

Všetko funguje bezchybne

Rovnako ako tú vnútornú. U nej už je nutné sa nahlásiť dopredu, aby se obchod otvoril a my sme u toho boli. A prípadne mohli pánovi s prácou na figurínach a s dalšími vecami pomôcť. Pána potom ešte prosíme po umytí, ktoré si nechává od nás potvrzovat razítkami, o podpis k nám do našeho zošitu. Nech v tom máme aj my poriadok. Mytí oken v Prahe prebieha skoro vždy rovnako. Veci má ich pracovník svoje. Vedierko s vodou pripravené, v tom je  vraj len jar. Potom si výklady namočí a stierá ich a dolešťuje handričkou.

praha mytí oken

Prečítajte si tiež: Zistite, ako je možné účinne vyčistiť fasádu a akým spôsobom sa dá ďalej chrániť


Niekoho lepšieho by sme ťažko našli

Jednoduché, ale pritom  výsledek je fakt poznať. My samozrejme výklady chceme mať čisté. Dochytané a opatlané skla nerobia u mnohých ľudí dobrý dojem. Platenie potom prebieha cez  faktúru. My žiadne peniaze pánovi v hotovosti nedáváme. Takže spoluprácu s firmou AServisLipka by som určite hodnotila na jedničku!


Zdroj: pixabay.com

You Might Also Like