Elektromotory s hliníkovou kostrou a synchronními otáčkami za nejlepší cenu

elektromotor 3kw

Hledáte asynchronní elektromotor s nejvyššími otáčkami na úrovni 3 000 ot./min.? Chcete se o tomto řešení pohonu dozvědět co nejvíce? Připravili jsme pro vás přehled základních parametrů třífázových elektromotorů s hliníkovou kostrou a vysvětlíme vám, co je to skluz a jak je to s otáčkami rotoru při asynchronních elektromotorech.

elektromotor 4kwTrojfázové asynchronní elektromotory jsou nejpoužívanější volbou v rámci průmyslu a proto v různých provedeních nemohou chybět ani v naší nabídce. Jsme tak schopni pokrýt všechny běžné požadavky a potřeby, takže pohonné řešení budete moci realizovat přesně podle vašich představ. Samostatnou kategorií jsou elektromotory s 3 000 ot./min., Které jsou k dispozici s různými výkony. Vybrat si tak můžete například elektromotor 3 kW, elektromotor 4 kW ale i elektromotor s výkonem 5,5 kW a více.

Vybíráte elektromotor podle otáček?

Při výběru elektromotoru podle otáček je důležité si uvědomit, že otáčky rotoru jsou vždy menší než otáčky točivého magnetického pole, které tvoří stator. Jde o tzv. skluz, jehož procentuální vyjádření v případě každého asynchronního elektromotoru. V případě těchto třífázových asynchronních elektromotorů jsou nejvyšší synchronní otáčky na úrovni 3 000 ot./min. Na štítku elektromotoru najdete však o něco nižší hodnotu, tedy takovou, od níž je odečten skluz. Ten představuje zpravidla 10%.

elektromotor 4kwElektromotory VYBO Electric řady AL s 3 000 ot./min. jsou perfektní volbou pro pohon různých zařízení, při kterých oceníte vysoký rozsah otáček. Jde především o různá čerpadla, kompresory či míchadla, které zvládne pohánět například i dvoupólový 4 kW elektromotor. Pokud potřebujete o něco vyšší výkon zvolit si můžete elektromotor 5,5 kW z této produktové řady, který je spolehlivou volbou pro široké spektrum různých aplikací.

Dodejme, že bez ohledu na výkon se tyto elektromotory vyznačují řadou nadstandardních prvků. Od zesílených ložisek přes ocelový kryt chlazení až po impregnované vinutí. V kategorii poměru ceny a výkonu zkrátka nenajdete lepší třífázový elektromotor.


Hledáte více informací? Klikejte zde:

https://catchthemes.com/support-forum/users/bruto/
https://www.funnyordie.com/users/elektromotorcz

You Might Also Like