Online rezervačný systém zefektívni vašu komunikáciu so zákazníkmi, viete ako?

online rezervacny system

Hľadáte spôsob, ako ešte efektívnejšie organizovať workshopy, kurzy či rôzne cvičenia? Chcete záujemcom o vaše podujatia ponúknuť niečo navyše? Odpoveďou na tieto dve otázky je online rezervačný systém Calendiari. Pretože vám umožní zefektívniť viaceré procesy pri organizovaní akcií, kurzov alebo workshopov.

Čo je to rezervačný systém?

Hlavnou úlohou online rezervačného systému je odbremeniť vás od otravnej administratívy. Administratíva často súvisí s vybavovaním rezervácií účastníkov. Na začiatku, kým je ich pomenej to určite zvládnete sami. No neskôr to už vôbec nemusí byť také jednoduché. Online rezervačný systém umožní vašim zákazníkom zarezervovať si termín veľmi jednoduchým spôsobom. Vy môžete následne tieto rezervácie efektívne manažovať. A najväčšiou výhodou je to, že určite na nič nezabudnete. Možnosti online rezervačného systému Calendiari sú však omnoho širšie.

Online rezervačný systém môžete využiť aj na komunikáciu

Zameriame sa na to, ako je možné online rezervačný systém Calendiari využiť na online rezervačný systémkomunikáciu s vašimi klientmi.

» Po prvé:  rezervačný systém Calendiari vám umožní pracovať s rezerváciami. Tiež si môžete zostaviť prehľadnú databázu klientov, resp. návštevníkov vašich kurzov, workshopov a cvičení.

» Po druhé: ku každému zákazníkovi si môžete priradiť poznámky. Týchto zákazníkov si ďalej môžete rozdeliť do rôznych kategórií.

A aké ma funkcie?

rezervacny system online
Vlastný manažment

Online rezervačný systém Calendiari vám umožní posielať zákazníkom e-mail newsletter. Vďaka čomu môžete oznamovať dôležité novinky, alebo prípravu rôznych akcií. Okrem toho, pár klikami zvládnete cez systém kontaktovať konkrétneho klienta alebo klientov určitého kurzu e-mailom či SMS.

To najlepšie z pohľadu komunikačných možností online rezervačného systému Calendiari sme si ale nechali na koniec. Úplnou novinkou je možnosť prepojenia s livestream aplikáciami. Tieto aplikácie umožňujú vysielať kurzy naživo online. Z toho vyplýva, že Calendiari nemusíte využívať iba na manažovanie rezervácií. Ale naplno ho využijete aj pri stále populárnejších livestreamoch a webinároch.

 

You Might Also Like