Elektroprevodovky radu HG a šnekové prevodovky na široké priemyselné využitie

elektro prevodovky

Rastúce nároky predstavujú výzvy pre všetky odvetvia priemyslu. Stúpajú nároky na výkonnosť, efektivitu a zároveň sa od modernej techniky očakáva vysoká spoľahlivosť a presnosť. S týmito požiadavkami sa môžete vyrovnať dôslednou prípravou pohonov a mechanizovaných procesov. Na zvýšené nároky sú pripravené aj priemyselné elektroprevodovky radu HG a šnekové prevodovky. Zistite, aké kľúčové výhody prinášajú a prečo sa vám táto investícia oplatí.

Priemyselné elektroprevodovky HG

Uvedomujeme si, že v prípade výberu novej elektroprevodovky nie je priestor na žiadne kompromisy. Zapojenie elektroprevodovky do pohonnej sústavy má prinášať vyššiu efektivitu popri zachovaní nízkej hlučnosti a jednoduchej údržby. S elektroprevodovkami radu HG chybu určite neurobíte, a to hneď z niekoľkých dôvodov.

elektroprevodovka
Čelná elektroprevodovka HG

Elektroprevodovky radu HG sú vyrábané v 7 rôznych veľkostných vyhotoveniach podľa veľkosti, výkonu a krútiaceho momentu, s ktorým sú schopné pracovať. Už na prvý pohľad vás presvedčia svojím robustným spracovaním, konštrukciou zo zliatiny hliníka a železa a presne vyhotovenými komponentami. K dispozícii je čelné aj kužeľočelné vyhotovenie. Zároveň treba dodať, že k dispozícii je celý rad modulov, ktorými je možné elektroprevodovku prispôsobiť presne tak, ako potrebujete.

Napokon, o využiteľnosti elektroprevodoviek radu HG svedčí aj fakt, že si svoje uplatnenie nachádzajú v prípade podávačov, dopravníkových systémov, navijakov a zariadení so zložitou konštrukciou.

Šnekové prevodovky

Šnekové prevodovky sú perfektným príkladom univerzálnych priemyselných

snekova prevodovka
Šneková elektroprevodovka

zariadení za dostupnú cenu. Práve cena a konštrukčná jednoduchosť kombinovaná s vysokou spoľahlivosťou je dôvodom, pre ktorý je snekova prevodovka tak často využívaná. Najmenšie modely šnekových prevodoviek sú dostupné už v cenových hladinách niekoľko desiatok eur, čím sa hodia aj pre menšie prevádzky s obmedzeným rozpočtom.

Vďaka tomu, ako šnekové prevodovky fungujú, sú vhodné na použitie v prípade priemyselných dopravníkov, výrobných liniek, prípadne miešačkách.


prevodovky vyboVyberte si u nás tú správnu elektroprevodovku pre vašu priemyselnú prevádzku a spoľahnite nielen na odborný prístup, ale aj e x p r e s n é dodanie.

You Might Also Like